Отрезок который 1 дм 2 см длинее на 4 см чем первый отрезок
X+20.8 - ціна <span>цукерок за 1 кг
x - ціна </span><span>печива за 1 кг
(x+20,8)8=12x
x+20.8=12/8x
1/2x=20.8
x=41.6
В: 41.6 - ціна печива за 1 кг, 62.4 - ціна цукерок за 1 кг</span>
10000 - в одном кв м,40000 - в 4 кв метрах
Ответ:
30
Пошаговое объяснение:
Четверта частина це 25% від всієї ваги
1) 240/4=60 (кг) Четверта частина від загальгої ваги
2)60/2=30 (кульк.) Кількість кульків яка знадобиться.