є помилка у варіанті б вийде не 117 а 116. итого вийде варіант 1) 43 руб
1шт яблука 7.50руб. 1 шт.банана 13руб. 1шт груші 7,50руб
Ответ:
y=1/2x^4+7/2x^2
Пошаговое объяснение:
Y=2*x^4/4+7/2*x^2
y=2x^3+7x
если честно ответ = 98
1)96÷4+x=257
x=257-96÷4
x=257-24
x=233
2)147÷7×b=210
b=210-147÷7
b=210-21
b=189
3)y-95÷5=800
y=95÷5+800
y=19+800
y=819
4)84÷6×b=140
b=140÷(84÷6)
b=140÷14
b=10