9 пачок печива- 45,0 грн
? пачок вафель - 32,0 грн
45:9=5 грн - коштує 1 пачка печива
5-1=4 грн - коштує 1 пачка вафель
32:4=8 пачок купили вафель
Ропропоп
5808/8=726-на одну корзину
8712-726=12-корзин
726*6=4356
3/9 после сокращения даст 1/3
Пишем варианты
1 и 42 Р=86
2 и 21 Р=46
3 и 14 Р=34
4 и 10,5 Р=29
5 и 8,4 Р=26,8